Page 20 of 20

Re: Ce melodie ascultați în acest moment?

Posted: Fri Feb 02, 2018 7:16 pm
by Marrryanx

Re: Ce melodie ascultați în acest moment?

Posted: Sun Apr 08, 2018 10:31 pm
by Midori-chan
Stray kids-District 9
https://youtu.be/u6unJQownW4

Re: Ce melodie ascultați în acest moment?

Posted: Thu Apr 26, 2018 8:14 pm
by Fsociety

Re: Ce melodie ascultați în acest moment?

Posted: Mon Apr 30, 2018 6:34 pm
by Misaki
"Lyra musique" cele 2 melodii ale spiritului Lyra din fairy tail.

Re: Ce melodie ascultați în acest moment?

Posted: Fri Jul 27, 2018 4:09 pm
by Marrryanx

Re: Ce melodie ascultați în acest moment?

Posted: Sat Aug 11, 2018 7:16 pm
by poko
Spoiler: Arată
https://www.youtube.com/watch?v=gjUrqPPTV9A
TUDOR CHIRILA / IN TARA_N CARE M_AM NASCUT =:) (*)

Re: Ce melodie ascultați în acest moment?

Posted: Tue Sep 11, 2018 9:25 am
by Kitty
Imagine Dragons - Natural

Re: Ce melodie ascultați în acest moment?

Posted: Tue Sep 25, 2018 2:50 pm
by Coman
The White Buffalo - The House of The Rising Sun ;)

https://www.youtube.com/watch?v=scTqpfL9WMA

Re: Ce melodie ascultați în acest moment?

Posted: Mon Dec 24, 2018 9:18 pm
by poko

Christmas Is Here / Kaskade ft. Late Night Alumni =:) @};- (*)

Re: Ce melodie ascultați în acest moment?

Posted: Wed Dec 26, 2018 12:34 am
by Piccolo32
Fără zahăr - Culcă-te gazdă
Spoiler: Arată
https://www.youtube.com/watch?v=dbdXrwe8Ee8

Re: Ce melodie ascultați în acest moment?

Posted: Tue Mar 05, 2019 3:58 pm
by poko
https://www.youtube.com/watch?v=MoZDhrwE3J8
DAN BALAN @};- KATARINA BEGU (*) DRAGOSTEA DIN TEI =:)

Re: Ce melodie ascultați în acest moment?

Posted: Tue Aug 13, 2019 5:27 am
by AomineKise
Bring me the horizon - Follow you