Kazumi desenează ❤

Raven
Grafician
Grafician
Nume: Alice Grey
Varsta: 18
Sex: Feminin
Rasa: Elf

Re: Kazumi desenează ❤

Post by Raven » Sun Sep 10, 2017 6:42 pm

Cu fiecare creație se vede că ți-ai dezvoltat un stil tot mai complex și mai adorabil! Vreau să-ți spun că ultima creație e genială și îmi amintește de imaginile care-ți captează instant atenția pe Pinterest XD!
Să ne încânți privirile cu cât mai multe creații drăguțe!! ^^
~Succes la desenat manga! :3

Esohpatem
Admin
Admin
Username AK: Esohpatem

Post by Esohpatem » Sat Sep 16, 2017 1:57 pm

Hei, hei, hei!
Ti-am vazut desenele dar nu am avut timp sa las si un comentariu (sper ma manance cartofii prajiti!)
Imi place stilul tau, are ceva unic. Se vede ca evoluezi frumos. Personal mi-ar placea sa mai adaugi ceva luminite sau sclipici la ochi, ar arata si mai cute.
Sa ma anunti cand mai pui desene :D
O zi frumoasa si bafta la desenat!

Mikasa-Chan24
Grafician
Grafician
Nume: Misaki
Varsta: 17
Sex: Feminin
Rasa: Half-blood
Rang: Low Class

Post by Mikasa-Chan24 » Sat Jun 16, 2018 2:40 pm

Nu am mai fost de aici de mult timp si m-am gandit sa postez progresul meu la arta.Am studiat putin anatomia,mi-am schimbat stilul si am invatat sa folosesc culorile putin mai bine,nu e foarte mult dar e totusi mai binisor decat anul trecut :)
Spoiler: Arată
Image

Raikiri
Admin
Admin
Username AK: Chronos
Nume: Garen Gray
Varsta: 14
Sex: Masculin
Rasa: Hunter

Post by Raikiri » Sun Jun 17, 2018 8:51 am

Mikasa-Chan24 wrote:
Sat Jun 16, 2018 2:40 pm
Nu am mai fost de aici de mult timp si m-am gandit sa postez progresul meu la arta.Am studiat putin anatomia,mi-am schimbat stilul si am invatat sa folosesc culorile putin mai bine,nu e foarte mult dar e totusi mai binisor decat anul trecut :)
Image
M-am uitat si la celelalte desene pentru a-mi reimprospata memoria si a putea face o diferenta astfel incercand sa observ progresul mentionat. Ei bine, vad progresul la folosirea culorilor, insa, proportiile nu sunt foarte diferite fata de cele ale celorlalte desene. In orice caz, esti pe drumul cel bun, continua tot asa si incearca sa te perfectionezi. Succes si astept cu nerabdare si alte desene!
Regulamentul forumului AK
Profil pe site
MAL
Pentru orice intrebare, nelamurire, contactati-ma pe PM sau pe chat (nume: Raikiri)
Personaj secundar: Yuri Paipo
Image

Post Reply