Ce floare e userul de mai sus?

Moderator: Moderator

User avatar
Blank
Genin
Genin
Posts: 124
Joined: Fri Mar 10, 2017 11:30 am
Username AK: c0mpleted
Contact:

Re: Ce floare e userul de mai sus?

Post by Blank » Sat Mar 11, 2017 10:49 pm

Ești o floare de pe șanț :))
Last edited by SAILANT on Sun Mar 12, 2017 9:47 am, edited 1 time in total.
Reason: Te rog să spui un nume de floare.
Image

User avatar
SAILANT
Kage
Kage
Posts: 1269
Joined: Wed Feb 15, 2017 7:23 pm
Username AK: SAILANT

Re: Ce floare e userul de mai sus?

Post by SAILANT » Mon Mar 13, 2017 2:19 pm

Liliac.

User avatar
Licurici
Sannin
Sannin
Posts: 914
Joined: Wed Feb 15, 2017 10:37 pm
Location: Hermannstadt
Contact:

Re: Ce floare e userul de mai sus?

Post by Licurici » Wed Mar 22, 2017 10:57 pm

Liliac alb. ^^
Image
“Life is so beautiful that death has fallen in love with it, a jealous possessive love that grabs at what it can.”

User avatar
SAILANT
Kage
Kage
Posts: 1269
Joined: Wed Feb 15, 2017 7:23 pm
Username AK: SAILANT

Re: Ce floare e userul de mai sus?

Post by SAILANT » Thu Mar 30, 2017 6:57 am

Mierea Ursului, da, este o floare :)).

User avatar
Donna
Moderator RPG
Moderator RPG
Posts: 1566
Joined: Thu Feb 23, 2017 4:34 pm
Location: In lumea viselor
Username AK: Donna
Nume: Donatella Claire
Varsta: 21
Sex: Feminin
Rasa: MG(multis generis)
Rang: God Class

Re: Ce floare e userul de mai sus?

Post by Donna » Fri Mar 31, 2017 1:14 pm

Esti o Passiflora incarnata!

User avatar
Esohpatem
Admin
Admin
Posts: 180
Joined: Wed Jan 25, 2017 6:05 pm
Location: București
Username AK: Esohpatem
Contact:

Re: Ce floare e userul de mai sus?

Post by Esohpatem » Mon Apr 03, 2017 8:35 pm

Esti o albastrea.

User avatar
bing021
Echipa Anime Kage
Echipa Anime Kage
Posts: 457
Joined: Wed Feb 15, 2017 6:22 pm
Username AK: bing021

Re: Ce floare e userul de mai sus?

Post by bing021 » Wed Apr 05, 2017 3:31 pm

Trandafir
Miau Image Miau

User avatar
Chiyo
Kage
Kage
Posts: 1070
Joined: Tue Feb 21, 2017 10:41 pm
Location: Neverland
Username AK: Chiyo
Nume: Inamori Izumi
Varsta: 19
Sex: Feminin
Rasa: Phoenix

Re: Ce floare e userul de mai sus?

Post by Chiyo » Fri Apr 07, 2017 4:25 pm

Ești o păpădie.
B.e.a.u.t.y.
Image



Mix ;3

User avatar
SAILANT
Kage
Kage
Posts: 1269
Joined: Wed Feb 15, 2017 7:23 pm
Username AK: SAILANT

Re: Ce floare e userul de mai sus?

Post by SAILANT » Sat Apr 08, 2017 3:41 pm

Ești o lalea.

User avatar
Morphogenic
Moderator RPG
Moderator RPG
Posts: 1886
Joined: Fri Apr 14, 2017 11:07 am
Location: Hogwarts
Username AK: Morphogenic
Contact:

Re: Ce floare e userul de mai sus?

Post by Morphogenic » Sat Apr 15, 2017 7:40 am

Esti un ghiocel
Image
Image
Spoiler: Arată
Image

User avatar
Corinax
Chūnin
Chūnin
Posts: 222
Joined: Tue Mar 07, 2017 6:13 pm
Location: Târgoviște
Username AK: Corinaa

Re: Ce floare e userul de mai sus?

Post by Corinax » Wed May 10, 2017 7:37 pm

Ești o crizantemă.
Image

User avatar
SAILANT
Kage
Kage
Posts: 1269
Joined: Wed Feb 15, 2017 7:23 pm
Username AK: SAILANT

Re: Ce floare e userul de mai sus?

Post by SAILANT » Thu May 11, 2017 9:20 pm

Ești o păpădie.

Post Reply