Pozele mele ^^

Donna
Moderator RPG
Moderator RPG
Username AK: Donna
Nume: Donatella Claire
Varsta: 21
Sex: Feminin
Rasa: MG(multis generis)
Rang: God Class

Re: Pozele mele ^^

Post by Donna » Sun Jul 30, 2017 7:08 pm

Poate vor fi concursuri viitoare daca nu este oricum frumos ca doresti sa ne arati in continuare fotografiile tale. Imi place cea cu picaturi si cea facuta pentru concurs desi am fobie la " micutii si dragutii " paianjeni. Poate vei putea surprinde vreodata si un fluture, cred ca ar fi frumos. Sau poate sa ne arati un set de fotografii cu o anumita tema. Eu iti propun un exemplu de tema pentru data viitoare: mi-as dori sa vad un set de fotografii care sa surprinda cum vezi tu fericirea, lucruri care te fac fericita, momente fericite etc...

Mikasa-Chan24
Grafician
Grafician
Nume: Misaki
Varsta: 17
Rasa: Half-blood
Rang: Low Class

Post by Mikasa-Chan24 » Sat Aug 05, 2017 5:26 pm

Am revenit cu inca un set de fotografii,am incercat sa capturez cat mai bine lucrurile care ma fac fericita si in acelasi timp sa realizez cateva poze artistice.
@Donna Multumesc mult pentru sugestie.
Aici este pisicuta mea draga pe care am reusit sa o fotografiez dormind,inca nu are un nume dar ma gandesc sa ii spun Kazumi...defapt inca ma gandesc si la alte variante,pot fi foarte nehotarata uneori...
Spoiler: Arată
Image

In aceasta imagine vreau sa imi exprim pasiunea pentru lectura si in acelasi timp: fotografie.
Image

Nu sunt foarte mandra de ea si trebuie sa recunosc ca nu am acordat suficient timp pentru realizarea "desenului" pe care voiam sa il fac,ma plictisisem repede dar in urmatorul set de fotografii voi incerca sa realizez o varianta mai buna...Deci,da imi place foarte mult sa desenez,imi place mai mult sa experimentez diferite stiluri si de aceea poate unele vor fi mai nereusite ca altele,ma ales ca desenatul anime este ceva mai nou pentru mine.
Image
Last edited by Mikasa-Chan24 on Sat Aug 05, 2017 10:05 pm, edited 1 time in total.

Lexy
Jucător RPG
Jucător RPG
Username AK: LexyChan
Nume: Kitsune
Varsta: 16
Rasa: Demon vulpe
Rang: Heavenly Class

Post by Lexy » Sat Aug 05, 2017 8:09 pm

O sa trec direct la subiect. Pisicuta aceea e adorabila hearteyes E asa micuța și draguta. Am o obsesie uriașă pentru animale, pisici sau câini sau orice alt animal pufos. Deci da. Prima este preferata mea. A doua e la fel de draguta. Și eu iubesc sa citesc. Nu prea am.mai citit în ultima vreme. Sunt o leneșă și jumatate....
Bafta în continuare și aștept cuminte poze noi.
Image
Sometimes you just gotta relax.

Midori-chan
Grafician
Grafician
Username AK: Midori-Sakura66
Nume: Evangeline Samos
Varsta: 19
Rasa: Telekinetica

Post by Midori-chan » Sat Aug 05, 2017 8:14 pm

Awwwwwww,pisoiasul e prea adorabil!Iubesc pisicutele!Atat de mic era si pisoiasul meu,dar nu a apucat sa creasca.Iar ma apuca plansul... :(sa trecem peste.Si celelate doua poze imi plac,deci felicitari!Astept sa mai postezi!^-^

Mikasa-Chan24
Grafician
Grafician
Nume: Misaki
Varsta: 17
Rasa: Half-blood
Rang: Low Class

Post by Mikasa-Chan24 » Sat Aug 05, 2017 10:01 pm

Adevarul e ca nici eu nu am citit de ceva vreme si am preferat sa stau relaxata mai ales pe canicula asta. Mi-am comandat o carte care nici pana azi nu a aparut :-? O sa adaug cat de curand posibil poze noi >///<
Lexy wrote:O sa trec direct la subiect. Pisicuta aceea e adorabila hearteyes E asa micuța și draguta. Am o obsesie uriașă pentru animale, pisici sau câini sau orice alt animal pufos. Deci da. Prima este preferata mea. A doua e la fel de draguta. Și eu iubesc sa citesc. Nu prea am.mai citit în ultima vreme. Sunt o leneșă și jumatate....
Bafta în continuare și aștept cuminte poze noi.

Multumesc Midori-Chan ! Stiu cum te simti si eu aveam un motan de care m-am atasat foarte mult dar a disparut acum vreo 2-3 luni :(( imi pare rau.,dar asa este,trebuie sa trecem peste...
Midori-chan wrote:Awwwwwww,pisoiasul e prea adorabil!Iubesc pisicutele!Atat de mic era si pisoiasul meu,dar nu a apucat sa creasca.Iar ma apuca plansul... :(sa trecem peste.Si celelate doua poze imi plac,deci felicitari!Astept sa mai postezi!^-^

Post Reply