Naruto - Gangnam Style (dance)

Post Reply
User avatar
Esohpatem
Admin
Admin
Posts: 180
Joined: Wed Jan 25, 2017 6:05 pm
Location: București
Username AK: Esohpatem
Contact:

Naruto - Gangnam Style (dance)

Post by Esohpatem » Sat Feb 18, 2017 2:21 pm

Nu pot să cred că cineca s-a gandit să facă asta :)) Eu mereu mor de râs când îl văd pe Sasuke dansând =))

https://www.youtube.com/watch?v=JZ38_ZFaHjQ

User avatar
SAILANT
Kage
Kage
Posts: 1269
Joined: Wed Feb 15, 2017 7:23 pm
Username AK: SAILANT

Re: Naruto - Gangnam Style (dance)

Post by SAILANT » Wed Feb 22, 2017 7:55 pm

Este ... da =)). Doar pe mine mă sperie? :))

User avatar
Kitty
Genin
Genin
Posts: 88
Joined: Thu Feb 16, 2017 8:16 pm
Username AK: lawryciunin
Nume: Arita Sato
Varsta: 19
Sex: Feminin
Rasa: Wolfblood

Re: Naruto - Gangnam Style (dance)

Post by Kitty » Thu Mar 02, 2017 9:46 pm

Pe asta nu o stiam,totusi e putin horror :))

User avatar
oancea12
Genin
Genin
Posts: 57
Joined: Fri Feb 24, 2017 8:43 am
Location: Brasov
Username AK: oancea12
Contact:

Re: Naruto - Gangnam Style (dance)

Post by oancea12 » Fri Mar 03, 2017 12:54 pm

Naruto danseaza hahaha :))
Image

User avatar
Amy
Anbu
Anbu
Posts: 601
Joined: Sat Feb 18, 2017 3:49 pm
Nume: Daniel R. Bliggantet
Varsta: 19
Sex: Masculin
Rasa: Mag/Kitsune

Re: Naruto - Gangnam Style (dance)

Post by Amy » Fri Mar 03, 2017 2:42 pm

Ok, inca privesc la ecran si ma intreb: "Ce tocmai am vazut?!" O_o ..Ahm.. e... dubios xD
(Recunosc, e putin amuzant =)) )

User avatar
Hrisca Daniel
Academy Student
Academy Student
Posts: 1
Joined: Sat Mar 11, 2017 6:33 pm
Username AK: Polar9Bear

Re: Naruto - Gangnam Style (dance)

Post by Hrisca Daniel » Sat Mar 11, 2017 7:09 pm

=)) =)) :)) :)) Pe Naruto si Lee i-as mai fi vazut sa danseze asa, dar pe Sasuke,nu. =))

orochimaru
Academy Student
Academy Student
Posts: 10
Joined: Wed Apr 25, 2018 12:35 pm
Username AK: ofochimaru

Re: Naruto - Gangnam Style (dance)

Post by orochimaru » Tue May 01, 2018 2:31 pm

DESPACITO VERSION NARUTO. daca vrei sa vezi ceva mai interesant

Post Reply