Sugestii imbunatatire site .

Post Reply
TheTiger
Academy Student
Academy Student
Username AK: TheTiger

Sugestii imbunatatire site .

Post by TheTiger » Sun Jul 29, 2018 11:58 pm

Salut! Ma numesc Andrei , si de ceva timp , un timp destul de lung , m-am apucat sa ma uit la anime-uri prin intermediul site-ului ,,vostru/dumneavoastra,, ( sa nu fie neintelegeri).. Dar , de multe ori ajung la zi cu anumite serii , si ma apuc de altele, si ajung si cu acelea la zi , si tot asa .. Dar problema nu ar fii asta, ca sunt destule serii , ci problema este ca , din cauza numelor unor serii , care imi plac la nebunie , nu le gasesc chiar asa usor, si chiar trebuie sa le notez, si se strang multe cate odata , si totul devine un infern al deciziilor .. sper ca ma intelegeti .. :) ...
Si daca a-ti citit tot ce am avut de spus mai sus, acum urmeaza propunerile mele :
! ! !-Adaugarea unei scurtaturi , o lista personala unde sunt salvate anime-urile pe care le urmaresc (pur si simplu cand ajung la o serie , pe pagina principala a acelui anime, sa fie posibilitatea adaugarii la favorite sau in lista de anime-uri pe care le urmarim ) , iar acea lista sa poata fi accesata de pe pagina principala, scurtatura fiind pozitionata pe undeva aproape de profil , cum este si ,,inventarul meu,, .. ! ! !
-Alta sugestie ar fi , daca este posibil evident , adaugarea unui shop, ca pe langa punctele de level , sa castigam si puncte cu care sa putem achizitiona ceva, cum ar fii adaugarea de emoji langa nume ,sau schimbare nume , rama la avatar ... etc. , mai multe depinzand de voi .
In rest site-ul este super ok , am devenit dependent de anime-uri din anumite cauze, si a-s vrea sa am o sedere cat mai placuta aici!
PS: Daca a doua sugestie nu va place , va rog sa va uitati atent la prima , a-s dori foarte mult o scurtatura , si nu numai eu , asta ar face treaba mult mai usoara si comfortabila .
Multumesc pentru atentie .
Image Image Image

Morphogenic
Moderator RPG
Moderator RPG
Username AK: Morphogenic

Re: Sugestii imbunatatire site .

Post by Morphogenic » Mon Jul 30, 2018 7:44 am

Încearcă să folosești MyAnimeList sau Anilist. Și eu am avut problema asta până să le găsesc și post să spun că a fost o adevărată ușurare.
Image
Image
Spoiler: Arată
Image

TheTiger
Academy Student
Academy Student
Username AK: TheTiger

Post by TheTiger » Mon Jul 30, 2018 6:14 pm

Morphogenic wrote:
Mon Jul 30, 2018 7:44 am
Încearcă să folosești MyAnimeList sau Anilist. Și eu am avut problema asta până să le găsesc și post să spun că a fost o adevărată ușurare.
Da , stiu de acele site-uri , dar mie nu imi functioneaza din cauza regiunii .. Dar am rezolvat oarecum , le salvez in serii recomandate . Oricum , mersi ! ;)
Image Image Image

PolarBear
Academy Student
Academy Student
Username AK: Polar9Bear
Nume: PolarBlade
Varsta: 25
Sex: Masculin
Rasa: Urs Polar

Post by PolarBear » Thu Aug 09, 2018 6:21 pm

Salut! Am si eu o propunere pentru site. Ma gandeam ca ar fi destul de fain daca atunci cand este ziua cuiva, pe langa acea felie de tort din dreptul numelui, banner-ele care apar pe site pe parcursul zilei respective sa fie doar cele facute de sarbatorit, iar daca sunt doi sau mai multi in aceeasi zi, pur si simplu sa apara random bannere facute de ei, sau pe rand de la fiecare. Daca nu au nici un banner facut de ei, sa apara pe parcursul zilei macar o data in loc de un banner obisnuit, un mesaj cu "La multi ani (Numele membrului respectiv)!". Dar daca de exemplu membrul respectiv are doar un banner sau doua, regula nu se va aplica si va primi doar mesajul de "La multi ani!", minimul de bannere fiind de 10.

Post Reply