Aici se depun cererile pentru funcţia de jurnalist

Post Reply
Bogdanovix
Admin
Admin
Username AK: Bogdanovix

Aici se depun cererile pentru funcţia de jurnalist

Post by Bogdanovix » Wed Feb 15, 2017 6:17 pm

Doar cei care primesc acceptul de a fi în grupul jurnaliştilor au dreptul de a posta ştiri pe acest forum.

Aş dori ca cei care decid că vor să fac asta să scrie aici motivaţia.

De asemenea, ei ar trebui să încerce să o facă într-un mesaj cât mai elaborat în urma căruia să ne putem da seama de nivelul de elocvenţă şi acurateţe (corectitudine) în scris şi în exprimare pe care îl deţin.

DragonSlayer
Academy Student
Academy Student
Username AK: HitoriNoShita

Re: Aici se depun cererile pentru funcţia de jurnalist

Post by DragonSlayer » Thu Mar 09, 2017 1:35 pm

Sunt un mare Fan si am un stie unde apare foarte multe informati despre anime
Si vreau sa vada si alti
Poate este un anime la care le place si o sa fie foarte bucurosi sa vada ca apare un nou sezon
si plus Iubesc animekage Vreau sa ajut si eu cum pot:))

Fuhrer
Academy Student
Academy Student
Username AK: Fuhrer

Post by Fuhrer » Thu Mar 09, 2017 9:16 pm

Bună, știu că fac parte din echipa anime kage... da tot vreau să fac parte din grupul jurnaliștilor.
De ce?
Ei bine, îmi place să aflu ultimele noutăți din manga sau anime și cum în ultima vreme apar tot mai multe știri despre filmele live action, proiecte noi pe baza unor animeuri mai vechi, am zis că totuși nu ar fi prea drăguț din partea mea să împart ceea ce știu doar cu prietenii sau echipa.
Acum, vă avertizez că deși sunt cu ochii pe cele mai recente zvonuri și declarații încă iubesc stilul animeurilor de la începuturi, da... în ciuda tuturor defectelor de grafică, animeurile dinainte de 2000 au uneori, recunosc că nu tot timpul, o poveste mai bună decât unele animeuri cu bugete enorme din ultima vreme.
Păi... cam atât ar fi. Sper că nu v-am plictisit cu aberațiile mele și... ne mai vedem pe forum :D
“Nothing’s perfect. The world’s not perfect. But it’s there for us, trying the best it can. That’s what makes it so damn beautiful. ” - R. MustangImage

Drewan
Jurnalist
Jurnalist
Username AK: AndresKage

Post by Drewan » Sat Mar 11, 2017 4:16 pm

Salutare tuturor. Aş vrea să fac şi eu parte din grupul jurnaliştilor.

Întotdeauna mi-a plăcut să fiu la zi cu ultimele noutăţi din universul anime. Prin urmare, cotrobăi orice site de acest tip, pentru a putea găsi informaţii concrete.

Alt motiv, care mi-a stârnit interesul să aplic pentru acest post, este acela că pot împărți din ce aflu şi cu alte persoane de pe acest site/forum.

Cam asta e. Mulţam.
Last edited by Drewan on Mon Mar 13, 2017 12:23 pm, edited 1 time in total.

Caciulacdlac
Jurnalist
Jurnalist
Username AK: Caciulacdlac

Post by Caciulacdlac » Mon Mar 13, 2017 12:03 pm

Membrii acceptati sunt Fuhrer si Drewan. Bun venit in echipa!

Gavrilson
Academy Student
Academy Student
Username AK: Gavrilson

Post by Gavrilson » Sun Apr 02, 2017 4:20 pm

Salut -Kon'nichiwa

Vreau sa aplic pentru functia de jurnalist pentru ca ma montiveaza sa impart familiaritatea pe care o detin si cu ceilalti de pe acest forum.
Sursele mele de informatie vor fi ajutatoare, detaliate si cu o opinie personala despre acea noutate adusa in 'Anime-World', astea fiind din motivul ca eu vreau sa atrag persoana care imi citeste postul :D

Sa numai spun de faptul ca sunt foarte pasionat de anime, manga etc.
Sunt mai bun in Engleza decat Romana din pacate, traiesc in Anglia de la varsta de 12 ani.

Sursele prin link-uri vor fi incluse desigur

Sunt foarte ordonat privind in felul in care prezint unele chestii.

Asami-chan
Academy Student
Academy Student
Username AK: Miyuki-chan

Post by Asami-chan » Fri Feb 23, 2018 12:48 pm

Hey! Eu sunt un mare fan anime si,pentru ca ma inplic si caut stiri din lumea animeurilor m-am ganit sa aplic pentru functia de jurnalist. Am un grup special pe facebook unde postez multe stiri,anunturi etc. Mi-ar face placere sa fac parte din echipa si as face tot ce pot pentru a informa cat mai bine si pentru a aduce stiri importante. O sa postez si aici si pe grupul meu :x :x :x .

Caciulacdlac
Jurnalist
Jurnalist
Username AK: Caciulacdlac

Post by Caciulacdlac » Tue Feb 27, 2018 8:59 pm

Niciunul dintre voi nu indeplineste standardele pentru a intra in echipa. Imi pare rau.

Post Reply