Just a walk. [P]

Moderator: Moderator RPG

Isobel
Jucător RPG
Jucător RPG
Nume: Isobel Netherstorm
Varsta: 21
Sex: Feminin
Rasa: Saman

Re: Just a walk. [P]

Post by Isobel » Wed Oct 04, 2017 11:45 pm

- Imi place sa stau asa cu tine, ii soptesc in timp ce inchid incet ochii. Ma simt foarte linistita si in siguranta cand ma tii in brate. Nu credeam ca voi ajunge sa ma simt asa de bine in compania unei persoane pe care numai ce am cunoscut-o. Daca asta e ceea ce se numeste dragoste la prima vedere, imi este clar ca m-am indragostit, spun amuzata in timp ce il privesc. Si, destul de amuzant, mereu visam sa trec prin asta, cand eram mica, desi nu imi facusem pana acum sperante ca se va intampla cu adevarat. Ma bucur sa vad totusi ca visele pot deveni realitate, spun in timp ce il mangai usor pe cap si ii zambesc din nou. Ai simtit si tu asta vreodata?
Image
My destiny is my own!

Oberon
Jucător RPG
Jucător RPG
Username AK: Oberon
Nume: Oberon Heikkenkliff
Varsta: 25
Sex: Masculin
Rasa: Om

Post by Oberon » Wed Oct 04, 2017 11:47 pm

-Chiar in momentul asta,dulceata,spun,ridicandu-mi obrazul de pe capul ei si privind-o,adanc in ochi.De fapt..simt acelasi lucru ca tine,Isobel.Cred ca sunt indragostit de tine de asemenea,continui,in timp ce pun mainile pe umerii ei,iar apoi imi apropii incet buzele de ale ei si o sarut dulce.

Isobel
Jucător RPG
Jucător RPG

Post by Isobel » Wed Oct 04, 2017 11:56 pm

Imi simt inima batand foarte tare in momentul in care ma sarutasem. Era prima data cand ma simteam asa de emotionata, si chiar fericita. Nici macar familia mea nu imi putea darui acest sentiment de bunastare si fericire pe care il simteam in acest moment. Simteam usor cum genunchii incepusera sa imi cedeze, asa ca il prinsesem usor de umeri si il stransesem in brate, sprijinindu-ma de el cum puteam mai tare si incepusem sa-i raspund la sarut asa cum putusem, incercand in acelasi timp sa imi calmez bataile inimii si sa ma bucur de primul meu sarut, care din fericire fusese cu o persoana care ma facuse sa zambesc din momentul in care ne-am privit pentru prima data in ochi.
Image
My destiny is my own!

Oberon
Jucător RPG
Jucător RPG

Post by Oberon » Wed Oct 04, 2017 11:59 pm

Simtind ca imi raspunde si ea la sarut,il adancesc mai mult si ne strangem tare in brate,invaluiti de emotia si dragostea ce aparent aveam mare nevoie amandoi de ea.Simteam cum pentru prima data in viata mea m-i se umpluse golul ce il aveam in suflet si ma simteam..fericit.

Isobel
Jucător RPG
Jucător RPG

Post by Isobel » Thu Oct 05, 2017 12:14 am

In timp ce ne sarutam, simteam un val de emotii, si imi parea ca pot simti faptul ca amandoi aveam nevoie de asta. De o persoana care simtea la fel ca si mine si cu care simteam ca suntem pe aceeasi lungime de unda. Alaturi de care puteam sa ma simt iubita, si careia voiam sa-i daruiesc toata dragostea pe care o aveam de impartit. O persoana a carei prezente sa mi-o doresc mereu alaturi, oricand, si oriunde, exact asa cum ii vedeam pe ai mei cand eram mai mica, daruindu-si dragostea pe care o aveau unul pentru altul. Mereu credeam ca poate imi doresc prea mult de la viata, dar in acest moment, in care ma aflam in prezenta unei persoane care ma emotiona, simteam pentru prima data ca visele pe care le aveam mereu puteau deveni realitate, si ca nu era gresit sa imi doresc sa primesc iubire neconditionata de la o persoana careia urma sa ii dau si eu toata afectiunea pe care o puteam darui unei alte persoane.
Image
My destiny is my own!

Oberon
Jucător RPG
Jucător RPG

Post by Oberon » Thu Oct 05, 2017 12:18 am

Rup incet sarutul dupa cateva clipe care par o eternitate si privesc in ochii ei,tacut,din moment ce simteam ca nu mai era nevoie de cuvinte.Sarutul acela a spus tot ce am avut de spus si parea ca si pentru ea era la fel.Imi las mainile jos de pe umerii ei si ii iau mainile in ale mele,in timp ce imi las usor fruntea pe a ei si privim,indragostiti,unul la altul.

Isobel
Jucător RPG
Jucător RPG

Post by Isobel » Thu Oct 05, 2017 12:26 am

- Nu as fi crezut pana acum ca as putea simti atat de multa fericire cat am simtit in dimineata asta. Acum ma bucur mult de faptul ca pisoiul meu a insistat dimineata asta sa se intalneasca cu amicii lui, spun amuzata in timp ce il privesc. Diseara cand se va intoarce ii voi da o portie dubla de mancare pentru asta, spun amuzata in timp ce ii strang mana usor si il imbratisez strans din nou. Nu ti-as mai da drumul vreodata, sincer. As vrea sa ramanem asa, imbratisati mereu, si sa-ti simt caldura corpului tot timpul.
Image
My destiny is my own!

Oberon
Jucător RPG
Jucător RPG

Post by Oberon » Thu Oct 05, 2017 9:24 am

-Si eu vreau acelasi lucru,ii raspund,imbratisand-o strans la pieptul meu.Esti si tu la fel de calda.Ma simt de parca mi-as imbratisa mama cand te tin in brate.

Isobel
Jucător RPG
Jucător RPG

Post by Isobel » Thu Oct 05, 2017 9:50 am

- Sincer, o vad ca pe un compliment. Nimic nu e mai placut in afara de dragostea de mama, asa ca inteleg ceea ce simti, ii spun in timp ce il sarut pe frunte. Daca simti nevoia sa ma tii mai des in brate totusi din cauza asta, nu m-ar deranja, oricum, spun in timp ce il privesc in ochi. Poti oricand si oricat.
Image
My destiny is my own!

Oberon
Jucător RPG
Jucător RPG

Post by Oberon » Thu Oct 05, 2017 9:54 am

Ii zambesc usor,in timp ce o mangai pe spate,apoi o musc usor de ureche si ii prind coada,apoi trag putin de ea,amuzat.

Isobel
Jucător RPG
Jucător RPG

Post by Isobel » Thu Oct 05, 2017 9:59 am

- Nu, ii soptesc la ureche in timp ce il privesc in ochi. Te rog, nu mai trage. Sunt mai sensibila si ma cam doare sincer daca sunt prinsa de coada, ii soptesc in timp ce il privesc in ochi. Poti face orice dar nu asta, spun amuzata in timp ce il sarut pe nasuc o data si ii zambesc dupa, amuzata.
Image
My destiny is my own!

Oberon
Jucător RPG
Jucător RPG

Post by Oberon » Thu Oct 05, 2017 10:02 am

-Si daca te-as musca de coada in loc sa trag de ea?,intreb,amuzat,privind-o in ochi.

Post Reply