Just a walk. [P]

Moderator: Moderator RPG

Isobel
Jucător RPG
Jucător RPG
Nume: Isobel Netherstorm
Varsta: 21
Sex: Feminin
Rasa: Saman

Re: Just a walk. [P]

Post by Isobel » Thu Oct 05, 2017 12:43 pm

- Sigur, spun amuzata in timp ce ii zambesc, dupa care imi apropriu fata de a lui si il sarut pe nas, dupa care ii zambesc in timp ce ii dau un pupic si pe obraz si il privesc dupa. A fost mai bine acum? Sau inca mai e nevoie de unul? intreb in timp ce ii zambesc amuzata si ii strang mana mai tare in timp ce ne continuam plimbarea.
Image
My destiny is my own!

Oberon
Jucător RPG
Jucător RPG
Username AK: Oberon
Nume: Oberon Heikkenkliff
Varsta: 25
Sex: Masculin
Rasa: Om

Post by Oberon » Thu Oct 05, 2017 12:46 pm

-Mai mult,spun,amuzat,in timp ce intind obrazul spre buzele ei,si ranjesc.Nu-mi ajunge doar unul sau doua saruturi.Trebuie sa ma vindec.

Isobel
Jucător RPG
Jucător RPG

Post by Isobel » Thu Oct 05, 2017 12:50 pm

- Esti destul de lacom, spun amuzata in timp ce il sarut pe obraz din nou, dupa care chicotesc si il mangai usoe pe celalalt in timp ce ma apropriu mai mult de el. Oare asta va fii de ajuns atunci? intreb in timp ce imi apropriu buzele de ale lui si il sarut direct pe buze, in timp ce il imbratisez strans, si inchid incet ochii, decizand sa ma las putin dusa de val de data asta si sa incerc sa fac ceea ce simteam in acel moment, in loc sa stau pe loc pasiva si sa ma ingrijorez pentru fiecare lucru minor si sa vad cum viata mi se scurge printre degete.
Image
My destiny is my own!

Oberon
Jucător RPG
Jucător RPG

Post by Oberon » Thu Oct 05, 2017 12:54 pm

-Mmm,ranjesc,amuzat,in timp ce ii raspund la sarut,cu un altul,la fel de dulce ca al ei,apoi imi frec nasul usor de al ei,ca mai apoi sa i-l musc.

Isobel
Jucător RPG
Jucător RPG

Post by Isobel » Thu Oct 05, 2017 12:56 pm

- Tu chiar ai obsesie cu muscaturile din ce vad, spun amuzata in timp ce imi duc o mana la nas dupa ce mi-l muscase si dau din cap in timp ce il privesc in ochi. Esti ca un catel jucaus, sincer. La fel de adorabil ca unul, cel putin.
Image
My destiny is my own!

Oberon
Jucător RPG
Jucător RPG

Post by Oberon » Thu Oct 05, 2017 12:57 pm

-Asta-i razbunare pentru pisicul tau rau,spun,amuzat,in timp ce sar sa o musc de ureche din nou.

Isobel
Jucător RPG
Jucător RPG

Post by Isobel » Thu Oct 05, 2017 1:01 pm

- Nu ma gandeam ca esti si razbunator, spun amuzata in timp ce il privesc. Daca e, pot sa am grija de nasucul tau, oricum. Si, de acum incolo o sa ma asigur ca pisoii nu or sa stea in apropiere de tine de acum inainte. Cel putin nu atunci cand te plimbi, spun in timp ce chicotesc putin, apoi il sarut din nou pe nas. Este mai bine acum?
Image
My destiny is my own!

Oberon
Jucător RPG
Jucător RPG

Post by Oberon » Thu Oct 05, 2017 2:06 pm

-Asa-i mai bine,spun,amuzat,in timp de o strang,usor de nas.Ma amuza interactia dintre mine si tine.Nu stiu de ce,da personalitatea ta de pisica,imi face cainele din mine sa iasa la suprafata.Ma simt de parca as fi un caine indragostit de o pisica.

Isobel
Jucător RPG
Jucător RPG

Post by Isobel » Thu Oct 05, 2017 2:19 pm

- Poate chiar suntem, spun amuzata in timp ce il privesc in ochi. Ce fel de carne iti place de obicei sa mananci? Ca sa stiu ce ar trebui sa-ti pregatesc daca e sa gatesc pentru tine. Mie poti sa-mi aduci o sticluta cu lapte si poate ceva dulce si este de ajuns pentru mine, spun amuzata in timp ce il privesc in ochi, si il sarut din nou in timp ce ii fac cu ochiul si ii strang usor mana. Cine ar fi crezut totusi ca un caine si o pisica ar putea sa se indrageasca unul de altul? In mod normal am fi fost la gatul celuilalt pana acum.
Image
My destiny is my own!

Oberon
Jucător RPG
Jucător RPG

Post by Oberon » Thu Oct 05, 2017 2:48 pm

-Suntem unul la gatul celuilalt,doar ca..in mod afectiv,spun,ranjind la fata.Cu carnea nu ma omor prea mult,dar mananc peste.Ciudat pentru un caine ca mine,stiu.

Isobel
Jucător RPG
Jucător RPG

Post by Isobel » Thu Oct 05, 2017 2:55 pm

- Macar avem ceva in comun, spun amuzata in timp ce il privesc in ochi. Si mie imi place pestele. Chiar foarte mult sincer. Doar ca in ultima vreme nu am mai apucat sa imi iau, sincer. Mai mult mananc supe si sandwich-uri decat peste, spun in timp ce inchid incet ochii, si oftez usor in timp ce il privesc. Dar mi-ar placea sa mancam niste peste impreuna, oricum. Macar mancam cam aceleasi lucruri, spun in timp ce ii zambesc.
Image
My destiny is my own!

Oberon
Jucător RPG
Jucător RPG

Post by Oberon » Thu Oct 05, 2017 4:04 pm

-Atunci am o idee buna pentru ce-am putea face cu micul dejun,spun,privind-o in ochi,amuzat.Ce zici daca mergem la tine si imi gatesti niste peste cu manutele tale de pisoi biscuit pe jumatate caprita.

Post Reply