Pink Hospital

Moderator: Moderator RPG

Post Reply
Lexy
Jucător RPG
Jucător RPG
Username AK: LexyChan
Nume: Kitsune
Varsta: 16
Sex: Feminin
Rasa: Demon vulpe
Rang: Heavenly Class

Pink Hospital

Post by Lexy » Sat May 20, 2017 2:20 pm

Kitsune intentiona sa contruiasca un spital, dat fiind ca are legitimatia de doctor. Totusi, de una singura nu putea sa contruiasca un spital, avea nevoie de bani. Aceasta stranse cat de mult putuse, dar totusi mai avea nevoie de ceva banuti. Asa ca isi amenaja un mic luc din mijlocul parcului. Avea o mica masuta si o pancarda pe care scria: Donatii pentru Spitalul Roz!. Se puse la masa apoi se uita peste tot in cautare de persoane pentru a dona. Totusi din cauza vremii foarte calduroase de afara si linistea profunda aceasta adormi cu capul pe masa.
Spoiler: Arată
Image
Image
Sleep can't help a tired heart.
Personaj secundar

Donna
Moderator RPG
Moderator RPG
Username AK: Donna
Nume: Donatella Claire
Varsta: 21
Rasa: MG(multis generis)
Rang: God Class

Re: Pink Hospital

Post by Donna » Sat May 20, 2017 2:27 pm

Ella isi facuse timp in acea zi sa mearga prin parc la plimbare. Vazuse in departare o persoana care ii parea cunoscuta asa ca se apropiase ca sa vada ce? Ca era fix vechea ei prietena Kitsune care adormise. Dar oare ce facea fata in aceasta zi calduroasa? Vazuse apoi pancarda si zambise frumos lasand 500 credite pentru ea si un biletel apoi plecase mai departe.
Biletelul:
Spoiler: Arată
”Sper ca acestea sa iti fie de folos domnisoara doctor Kitsune. Multumesc ca atunci cand am dat de greu si am strans de asemenea donatii, tu m-ai ajutat pe mine! Vreau sa iti dau tot ce am tie si sa te rog doar ceva. Cand vei construi spitalul sa gasesti un loc pentru prietena mea Inamori si putin timp sa vezi daca o poti ingriji”

Lexy
Jucător RPG
Jucător RPG
Username AK: LexyChan
Nume: Kitsune
Varsta: 16
Rasa: Demon vulpe
Rang: Heavenly Class

Re: Pink Hospital

Post by Lexy » Sat May 20, 2017 2:41 pm

Dupa aproximativ jumatate de ora micuta se trezi o mica durere de gat. Aghhh! spuse in timp ce isi mangaia usor gatul. Cand deschise mai bine ochii observa un mic biletel impreuna cu o suma destul de maricica de banuti pe masa. Ridica usor biletelul apoi il citi atenta. Oooh! Donna! spuse in timp ce o mica lacrimioara ii cazu pe obraz apoi o sterse foarte repede. Multumesc! spuse in timp ce zambea foarte larg.
Image
Sleep can't help a tired heart.
Personaj secundar

Post Reply