La o plimbare cu animalele.

Moderator: Moderator RPG

Dany
Jucător RPG
Jucător RPG
Username AK: Dany
Nume: Jimin Macbeth
Varsta: 18
Sex: Masculin
Rasa: Vampir

Re: La o plimbare cu animalele.

Post by Dany » Sat Jul 15, 2017 8:37 am

Treaba ta. și ridică din umeri, aparent s-a închis conversația. Umbreon se întoarce bine mersi având în gură o mână de zână care încă sângera. Să o mănânce mai târziu. Doar nu crezi că o să-ți dau voie să umblii cu așa ceva în public, nu? îi spune urâcios animalului. E desertul meu pentru mai târziu. și se încruntă și el.
Image
Me? A liar? That's almost hurtful. I just don't feel like telling the whole truth.

Lexy
Jucător RPG
Jucător RPG
Username AK: LexyChan
Nume: Kitsune
Varsta: 16
Sex: Feminin
Rasa: Demon vulpe
Rang: Heavenly Class

Post by Lexy » Sat Jul 15, 2017 9:10 am

Își puse ușor piciorul pe banca având în continuare ochii închiși. Ce naiba....? spuse văzând mana din gura animalului. Prin mintea ei trecură multe scene din trecutul ei. Isi scutura capul.Ia, te rog, mana aia de acolo, spuse punandu-și mana în fata ochilor. Încerca să nu tremure vizibil. Avea fobie de sânge și era oarecum conștientă de asta.
Image
Sleep can't help a tired heart.
Personaj secundar

Dany
Jucător RPG
Jucător RPG

Post by Dany » Sat Jul 15, 2017 9:15 am

Nu poți măcar să o ascunzi sau să faci ceva cu mâna aia? îi zice și el animalului. Umbreon se încruntă și mănâncă și mâna aia ca să nu mai fie ăștia niște supărăcioși. Puteai să faci asta dinainte... și își dă ochii peste cap.
Image
Me? A liar? That's almost hurtful. I just don't feel like telling the whole truth.

Lexy
Jucător RPG
Jucător RPG

Post by Lexy » Sat Jul 15, 2017 9:55 am

Mulțumesc, spuse încet și cu obicei ușor drăgălașă, foarte rar din partea ei. Poate pentru ca era într-adevăr speriata în adâncul inimii. Isi puse picioarele pe banca apoi își îmbrățișă corpul micuț și firav.
Image
Personaj secundar

Dany
Jucător RPG
Jucător RPG

Post by Dany » Sat Jul 15, 2017 9:59 am

Eu o să mă plimb cu animalele pe aici. De te plictisești , mă găsești ușor. Animalele astea sunt foarte vizibile. și se ridică în picioare pentru a se plimba cu ele. Espeon era o leneșă. Așa că se pune pe umărul lui și îi lasă pe băieți să se miște.
Image

Lexy
Jucător RPG
Jucător RPG

Post by Lexy » Sat Jul 15, 2017 10:06 am

Își scutura capul alungând toată gândurile cate au curpins-o. Se ridica în picioare apoi își lua jacheta care zăcea pe banca. Ne mai vedem, atunci, spuse fortandu-se puțin sa zâmbească. Zâmbi discret apoi pleca în partea opusa și întunecată a parcului.
Image
Personaj secundar

Dany
Jucător RPG
Jucător RPG

Post by Dany » Sat Jul 15, 2017 10:30 am

Îi face cu mâna și se joacă cu animalele normal. Vaporeon și Umbreon fug de colo colo ca niște animale energice ce sunt. Espeon era pisicuța mai leneșă și e atentă. În parcul ăsta mai pot exista și anumite animale mai periculoase. Nu doar Umbreon.
Image

Post Reply