Mai doriți să activați pe forum?

Post Reply
Noir
Academy Student
Academy Student
Username AK: Alterum

Mai doriți să activați pe forum?

Post by Noir » Mon Apr 22, 2019 2:30 pm

Înainte de toate, ce părere aveți despre ideea de forum? V-ar mai plăcea să activați într-un astfel de mediu? Personal, mi se pare una dintre cele mai bune și la îndemână modalități de a-ți pune cumva ordine în idei și de a oferi lumii puțin din ceea ce ești și gândești cu adevărat. Gândiți-vă doar la posibilitatea existenței atâtor discuții complexe și interesante între membrii comunității pe baza oricăror teme, care pot rămâne ani întregi în picioare și comparați asta cu un chat, unde uiți toată conversația și nici măcar nu ai prilejul să fi spus tot ce gândeai.
Dacă nu vă place, de ce nu v-ar plăcea? Ce găsiți mult mai engaging?

Konoko
Academy Student
Academy Student
Username AK: Konoko

Re: Mai doriți să activați pe forum?

Post by Konoko » Tue May 14, 2019 7:51 pm

Eu sunt intru totul de acord cu tine. Si da, doresc sa activez pe forum. Si da, m-am inscris pe acest forum din dorinta de a putea sa ma exprim mai elaborat si mai ordonat si sa impartasesc anumite impresii cu oameni cu care impart interese comune, cum ar fi anime-urile. Poate nu voi reusi sa am o activitate foarte intensa si poate voi avea si momente cand nu voi fi prezenta, dar intre timp incerc sa fiu activa inr-un mod constant.

Post Reply