prezentare AdyAlex

Post Reply
AdyAlex
Academy Student
Academy Student
Username AK: AdyAlex

prezentare AdyAlex

Post by AdyAlex » Wed Feb 22, 2017 12:11 am

Nume, prenume: Draghicescu Adrian Alexandru
Varsta: 21
Pseudonim: ...
Inaltime: 1.80
Greutate: 65 de kille cu cada in brațe
MyAnimeList: ...
Anime-uri preferate: naruto shippuden
Personaj preferat: Madara
Gen de muzica preferat: DSG
Ocupatie: transform energia negativă in pozitivă...daca am chef :))
Aptitudini: desenez desene abstracte cat de cat :))
Hobby-uri: am un vis măreț si imatur...e mult de explicat si de asemenea greu de ințeles sau de acceptat
Stare actuala de spirit: balanță instabilă intre pozitiv , negativ si realist
Ce-ti place sa faci: transformarea imaginației in realitate :)
Ce nu iti place sa faci: sa fiu comercial
Mancarea preferata: energia naturală
Bautura preferata: apă chioară
Unde vrei sa ajungi: peste granițele așteptărilor tuturor :)
Cum ai aflat de Anime Kage? intamplator
Scurta parere despre forum? forumul este fain si iti deschide oportunități spre socializare :)

Raikiri
Admin
Admin
Username AK: Chronos
Nume: Garen Gray
Varsta: 14
Sex: Masculin
Rasa: Hunter

Re: prezentare AdyAlex

Post by Raikiri » Wed Feb 22, 2017 7:46 am

Bine ai venit Alex!
M-ai facut curios in legatura cu acel "vis maret si imatur" de care ai adus vorba. Poate imi vei oferi totusi o explicatie detaliata sau o poti prezenta in forumul "diverse".
Interesanta prezentare, multe semne de intrebare.
Enjoy your stay!
Regulamentul forumului AK
Profil pe site
MAL
Pentru orice intrebare, nelamurire, contactati-ma pe PM sau pe chat (nume: Raikiri)
Personaj secundar: Yuri Paipo
Spoiler: Arată
Image

SAILANT
Kage
Kage
Username AK: SAILANT

Post by SAILANT » Wed Feb 22, 2017 5:26 pm

Salut, Alex.
Crezi în Moș Crăciun? =))

Chiyo
Jucător RPG
Jucător RPG
Username AK: Chiyo
Nume: Inamori Izumi
Varsta: 19
Sex: Feminin
Rasa: Phoenix

Post by Chiyo » Wed Feb 22, 2017 6:12 pm

Helău. Welcome to wonderland.
Să sperăm că vei rămâne mult timp de acum înainte prin zonă și că te vei simți bine.
Am și câteva curiozități, de genul ” De ce personajul tău preferat este Madara? ” și ”Vei posta câteva desene abstracte? ” Îmi plac desenele abstracte și arta în general.
În altă ordine de idei, ședere plăcută and enjoy.
B.e.a.u.t.y.
Image

Mix ;3

AdyAlex
Academy Student
Academy Student

Post by AdyAlex » Wed Feb 22, 2017 8:32 pm

SAILANT wrote:Salut, Alex.
Crezi în Moș Crăciun?
pai ce mos-craciun crede in mine ca sa cred si eu in el ? :))

Chiyo wrote:Helău. Welcome to wonderland.
Să sperăm că vei rămâne mult timp de acum înainte prin zonă și că te vei simți bine.
Am și câteva curiozități, de genul ” De ce personajul tău preferat este Madara? ” și ”Vei posta câteva desene abstracte? ” Îmi plac desenele abstracte și arta în general.
În altă ordine de idei, ședere plăcută and enjoy.
lasa-ma intai sa-ti spun de ce imi place madara...apoi despre desenele abstracte...
1.De Madara imi place pentru ca desi este personaj negativ...privind din alta perspectiva adica in ansamblu...el este voința in carne si oase...el este cum ar trebui sa fie oamenii de fapt...in anime si-a indeplinit orice scop cu toate obstacolele si desi lucrurile sau intamplat in alta ordine de idei a gasit mereu o cale si in cele din urma si-a indeplinit visul...vis care din pacate a fost o iluzie născocita de zetsu negru(voința Kaguyei) dar a stiut sa faca totul ca la carte chiar si in situatii de criza...manipulare,controlul intunericului din oameni,alcatuirea planurilor cu cap si rabdarea...mie imi place de Madara pe interior...nu fizicul :) si de asemenea este genul de om care nu e doar puterea de el cand vezi la majoritatea filmelor...are putere,are creier,rabdare,intelepciune,voință de oțel..este cum ar trebui sa fie un om in ziua de azi...
2.cat despre desenele abstracte...probabil ca nu voi posta aici...sunt slabute nu sunt cine stie ce...probabil si un copil ar putea face ce fac eu...daca vrei neaparat sa le vezi uita-te aici...https://www.facebook.com/ady.alex.7127 ...le vei gasi pe toate
in rest...mersi de intampinare si toate cele bune

Raikiri wrote:Bine ai venit Alex!
M-ai facut curios in legatura cu acel "vis maret si imatur" de care ai adus vorba. Poate imi vei oferi totusi o explicatie detaliata sau o poti prezenta in forumul "diverse".
Interesanta prezentare, multe semne de intrebare.
Enjoy your stay!
pai este mult de explicat...si probabil nu e ceva ce as povesti public in privat da...lumea e destul de comerciala si se grabeste sa judece o carte dupa coperta...probabil in mai putin de 2 minute o sa ma faca nebun...cam atat despre visul meu :)) cat despre celelalte semne de intrebare ma poti intreba aici :)
Last edited by Raikiri on Thu Feb 23, 2017 7:16 am, edited 1 time in total.
Reason: Atentie! Posturile consecutive sunt interzise conform regulamentului. Pe viitor te rog sa folosesti butonul "modifica mesaj" pentru o editare ulterioara a celui initial

Crimson
Chūnin
Chūnin

Post by Crimson » Thu Feb 23, 2017 2:40 pm

Salut, bine ai venit! Ți-am furat unul dintre prenume, dar observ că ai avut o rezervă. Întrucât am ceva ce ai și tu, se presupune că ne vom înțelege mai bine decât de obicei.
În legătură cu prima impresie (judecata cărții după copertă), este inevitabilă. Important este să recunoști când ai greșit și/sau când un om s-a schimbat. Din dorința de a-mi dezvolta acea impresie, o să întreb dacă ești familiar cu teoriile conspirației și dacă aderi la vreo una.
Distracție plăcută!

Amy
Jucător RPG
Jucător RPG
Nume: Daniel R. Bliggantet
Varsta: 19
Sex: Masculin
Rasa: Mag/Kitsune

Post by Amy » Thu Feb 23, 2017 6:44 pm

Bine ai venit printre noi, speram sa iti placa, sa ne intelegem si sa te bucuri de timpul petrecut in aceasta mica comunitate :)) (Ce formal! )
Ai mai vazut si alte anime-uri? Daca da, pe care?
Ce ai zice sa imi povestesti si mie in privat visul tau? :)) Sunt doar curioasa si stiu ca nu o sa crezi daca iti spun ca nu ma obosesc sa sar repede la concluzii :)) .
(Oricum nu-i obligatoriu, inca nu te amenint, atept sa te acomodezi ca sa pot incepe sa te traumatizez :o, #glumanereusita)
Sper sa te simti bine aici si sa iei parte la cat mai multe activitati, sunt sigura ca o sa gasesti multe lucruri care or sa iti atraga atentia si persoane de treaba!
PS: Din cate vezi, am glume foarte "speciale", vezi ca musc si pap oameni.

AdyAlex
Academy Student
Academy Student

Post by AdyAlex » Thu Feb 23, 2017 9:42 pm

Crimson wrote:Salut, bine ai venit! Ți-am furat unul dintre prenume, dar observ că ai avut o rezervă. Întrucât am ceva ce ai și tu, se presupune că ne vom înțelege mai bine decât de obicei.
În legătură cu prima impresie (judecata cărții după copertă), este inevitabilă. Important este să recunoști când ai greșit și/sau când un om s-a schimbat. Din dorința de a-mi dezvolta acea impresie, o să întreb dacă ești familiar cu teoriile conspirației și dacă aderi la vreo una.
Distracție plăcută!
nu spune ca mi-ai furat unul dintre prenume nu e ca si cum e ceva ce-mi apartine e ceva ce toata lumea ar putea lua fara voie :) si de inteles...asta intentionez cu toata lumea sa ma inteleg bines acuma nah...depinde cum te privesc altii...si alti tre sa te accepte pe tine...nu doar tu pe ei...cat despre familializarea mea cu teoriile conspirationale nu stiu ce sa zic...incerc sa ma agăț de realitate si sa acord incredere teoriilor existente dar cateodata imi e ca sunt doar niste iluzii

Amy wrote:Bine ai venit printre noi, speram sa iti placa, sa ne intelegem si sa te bucuri de timpul petrecut in aceasta mica comunitate (Ce formal! )
Ai mai vazut si alte anime-uri? Daca da, pe care?
Ce ai zice sa imi povestesti si mie in privat visul tau? :)) Sunt doar curioasa si stiu ca nu o sa crezi daca iti spun ca nu ma obosesc sa sar repede la concluzii .
(Oricum nu-i obligatoriu, inca nu te amenint, atept sa te acomodezi ca sa pot incepe sa te traumatizez :o, #glumanereusita)
Sper sa te simti bine aici si sa iei parte la cat mai multe activitati, sunt sigura ca o sa gasesti multe lucruri care or sa iti atraga atentia si persoane de treaba!
PS: Din cate vezi, am glume foarte "speciale", vezi ca musc si pap oameni.
am vazut destule anime-uri...date a live,rossario vampire...c3...trinity seven...absolute duo...sekirei...sora no otoshimono...elfen life...black cat...si mult mai multe...astea sunt doar cateva :))
si apreciez glumele tale...sunt foarte foarte bune pentru a schimba starea de spirit negativa a unui om...tu esti un asa zis medicament pt oameni...acuma nah...sunt oameni dispusi care accepta glume in stari de spirit proaste si oameni care daca faci o gluma iti dau cu tigaia in cap...dar...esti ok...continua sa fi ceea ce esti ca mie imi place...cat despre visul meu iti voi spune aici https://www.facebook.com/ady.alex.7127 daca vrei neaparat sa sti...

Konoko
Academy Student
Academy Student
Username AK: Konoko

Post by Konoko » Sun Feb 17, 2019 9:26 pm

"..mie imi place de Madara pe interior...nu fizicul :)"

Mie imi place foarte mult si cum arata Madara. Pentru mine este si foarte reprezentativ pentru cum imi imaginez un razboinic.

Post Reply